ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

images0

Πρόγραμμα Κινηματογράφου  
CINEPLEXX ONE SALONICA – Αίθουσα 1  (REAL D 3D – DOLBY DIGITAL – 4K )
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 (3D)
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Πεμ-Τετ: 17:00 Σαβ-Κυρ: 13:00, 15:00, 17:00)
ANNABELLE: CREATION – ANNABELLE 2
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 19:00, 21:15, 23:30)
CINEPLEXX ONE SALONICA – Αίθουσα 2  (REAL D 3D – DOLBY DIGITAL – 2K)
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Πεμ-Τετ: 16:30, 18:30 Σαβ: 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30 Κυρ: 12:30, 14:30, 16:30, 18:30)
AMERICAN MADE
(Ώρες προβολών: Πεμ-Παρ & Κυρ-Τετ: 20:40)
DETROIT: ΜΙΑ ΟΡΓΙΣΜΕΝΗ ΠΟΛΗ
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 23:00)
CINEPLEXX ONE SALONICA – Αίθουσα 3  (REAL D 3D – DOLBY DIGITAL – 2K)
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Πεμ-Τετ: 15:30, 17:30, 19:20 Σαβ-Κυρ: 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:20)
Ο ΒΑΛΕΡΙΑΝ ΚΑΙ Η ΠΟΛΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΙΛΙΟΥΣ ΠΛΑΝΗΤΕΣ – VALERIAN AND THE CITY OF A THOUSAND PLANETS
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 21:30)
CINEPLEXX ONE SALONICA – Αίθουσα 4  (REAL D 3D – DOLBY DIGITAL – 2K)
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ – THE SON OF BIGFOOT
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σαβ-Κυρ: 11:45, 13:45)
ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ – THE BOSS BABY
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Πεμ-Τετ: 15:40)
DUNKIRK – ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 17:40, 19:50, 22:00)
CINEPLEXX ONE SALONICA – Αίθουσα 5  (2K, Real D 3D, Dolby Digital)
ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σαβ-Κυρ: 13:15)
Ο ΒΑΛΕΡΙΑΝ ΚΑΙ Η ΠΟΛΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΙΛΙΟΥΣ ΠΛΑΝΗΤΕΣ – VALERIAN AND THE CITY OF A THOUSAND PLANETS
(Ώρες προβολών: Σαβ-Κυρ: 15:15)
Ο ΒΑΛΕΡΙΑΝ ΚΑΙ Η ΠΟΛΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΙΛΙΟΥΣ ΠΛΑΝΗΤΕΣ – VALERIAN AND THE CITY OF A THOUSAND PLANETS
(Ώρες προβολών σε 3D: Πεμ-Τετ: 18:15)
ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ – IT COMES AT NIGHT
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 21:00)
AMERICAN MADE
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 23:15)
CINEPLEXX ONE SALONICA – Αίθουσα 6  (2K, Real D 3D, Dolby Digital)
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ – THE SON OF BIGFOOT
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Πεμ-Παρ: 16:00, 18:00 Σαβ-Κυρ: 12:45, 16:00, 18:00 Δευ-Τετ: 16:00)
ANNABELLE: CREATION – ANNABELLE 2
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 20:20)
ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΑΙ ΑΜΠΝΤΟΥΛ – VICTORIA AND ABDUL
(Ώρες προβολών: Πεμ-Κυρ: 22:30 Δευ-Τετ: 18:00, 22:30)
CINEPLEXX ONE SALONICA – Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL SURROUND D.T.S.)
ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 – CARS 3
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Πεμ-Τετ: 17:15 Σαβ-Κυρ: 12:00, 14:15, 17:15)
AMERICAN MADE
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 19:30, 21:45)
CINEPLEXX ONE SALONICA – Αίθουσα 8  (ΘΕΡΙΝΗ DOLBY DIGITAL DTS)
ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΑΙ ΑΜΠΝΤΟΥΛ – VICTORIA AND ABDUL
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 20:00)
ANNABELLE: CREATION – ANNABELLE 2
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 22:15)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 1  (DOLBY DIGITAL EX D.T.S. – 4K)
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19.30 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 17.30 ΚΥΡ: και 11.30, 13.30, 15.30)
AMERICAN MADE
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21.30)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 10  (DOLBY DIGITAL D.T.S. – 4K)
Ο ΒΑΛΕΡΙΑΝ ΚΑΙ Η ΠΟΛΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΙΛΙΟΥΣ ΠΛΑΝΗΤΕΣ – VALERIAN AND THE CITY OF A THOUSAND PLANETS
(Ώρες προβολών: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.10)
ANNABELLE: CREATION – ANNABELLE 2
(Ώρες προβολών: 20.00, 22.30)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 11  (DOLBY DIGITAL EX D.T.S. – 4K)
Ο ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΕΚΤΕΛΕΣΤΗ – THE HITMAN’S BODYGUARD
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 23.10)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 3  (DOLBY DIGITAL D.T.S. – 4K)
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18.30 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.30 ΚΥΡ: και 12.30, 14.30)
DUNKIRK – ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20.40, 23.00)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 4  (DOLBY DIGITAL D.T.S. – 4K)
Ο ΒΑΛΕΡΙΑΝ ΚΑΙ Η ΠΟΛΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΙΛΙΟΥΣ ΠΛΑΝΗΤΕΣ – VALERIAN AND THE CITY OF A THOUSAND PLANETS
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19.10, 22.00 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.10)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 5  (DOLBY DIGITAL D.T.S. – 4K)
AMERICAN MADE
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19.50, 22.40 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 17.20)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL D.T.S.)
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ – THE SON OF BIGFOOT
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 18.00 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.00 ΚΥΡ: και 12.00, 14.00)
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3
(Ώρες προβολών μεταγγλωττισμένο: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20.10)
DETROIT: ΜΙΑ ΟΡΓΙΣΜΕΝΗ ΠΟΛΗ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22.10)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 8  (DOLBY DIGITAL D.T.S. – 4K)
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 (3D)
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19.00 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 17.00 ΚΥΡ: και 13.00, 15.00)
Ο ΒΑΛΕΡΙΑΝ ΚΑΙ Η ΠΟΛΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΙΛΙΟΥΣ ΠΛΑΝΗΤΕΣ – VALERIAN AND THE CITY OF A THOUSAND PLANETS
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21.10)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 9  (DOLBY SRD – 4K)
ANNABELLE: CREATION – ANNABELLE 2
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21.00, 23.20 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 18.40)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 1  (D.T.S. DOLBY DIGITAL JBL 5000)
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 (3D)
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19.00)
ANNABELLE: CREATION – ANNABELLE 2
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21.00, 23.20)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 2  (DOLBY)
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.30)
DETROIT: ΜΙΑ ΟΡΓΙΣΜΕΝΗ ΠΟΛΗ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19.40, 22.50)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 3  (DOLBY DIGITAL)
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 (3D)
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 18.30)
AMERICAN MADE
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20.40, 23.10)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 4  (DOLBY DIGITAL)
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 18.00)
Ο ΒΑΛΕΡΙΑΝ ΚΑΙ Η ΠΟΛΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΙΛΙΟΥΣ ΠΛΑΝΗΤΕΣ – VALERIAN AND THE CITY OF A THOUSAND PLANETS
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20.00)
Ο ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΕΚΤΕΛΕΣΤΗ – THE HITMAN’S BODYGUARD
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 22.50)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 5  (D.T.S. DOLBY DIGITAL JBL 5000)
ANNABELLE: CREATION – ANNABELLE 2
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20.00, 22.30)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 6  (DOLBY DIGITAL)
Ο ΒΑΛΕΡΙΑΝ ΚΑΙ Η ΠΟΛΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΙΛΙΟΥΣ ΠΛΑΝΗΤΕΣ – VALERIAN AND THE CITY OF A THOUSAND PLANETS
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19.10, 22.00)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL)
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ – THE SON OF BIGFOOT
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 18.20)
DUNKIRK – ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20.20, 22.40)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 8  (DOLBY DIGITAL)
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 19.30)
AMERICAN MADE
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 21.30)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 1  (D.T.S. Sound)
Ο ΒΑΛΕΡΙΑΝ ΚΑΙ Η ΠΟΛΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΙΛΙΟΥΣ ΠΛΑΝΗΤΕΣ – VALERIAN AND THE CITY OF A THOUSAND PLANETS
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:10, 22:00 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:00, 16:20, 19:10, 22:00)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 10  (DIGITAL D.T.S. SOUND GOLD CLASS)
ANNABELLE: CREATION – ANNABELLE 2
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:40, 23:00)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 2  (DOLBY DIGITAL)
AMERICAN MADE
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:30)
ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 – CARS 3
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ : 14:15, 16:30 ΚΥΡ : 12:00, 14:15, 16:30)
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 18:50)
ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ – IT COMES AT NIGHT
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 00:00)
Ο ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΕΚΤΕΛΕΣΤΗ – THE HITMAN’S BODYGUARD
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:50)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 3  (DOLBY DIGITAL)
ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΑΙ ΑΜΠΝΤΟΥΛ – VICTORIA AND ABDUL
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:50, 22:15)
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ – THE SON OF BIGFOOT
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:50 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:30, 15:45, 17:50)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 4  (DOLBY DIGITAL – COSMOTE)
ANNABELLE: CREATION – ANNABELLE 2
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:10, 22:30)
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:00 ΣΑΒ : 14:00, 16:00, 18:00 ΚΥΡ : 12:00, 14:00, 16:00, 18:00)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 5  (DOLBY DIGITAL)
ANNABELLE: CREATION – ANNABELLE 2
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:40)
ANNABELLE: CREATION – ANNABELLE 2
(DOLBY ATMOS – Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:00, 23:20)
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3
(Ώρες προβολών: ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:20, 16:40)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 6  (MAX SCREEN DIGITAL SOUND D.T.S. – COSMOTE)
ANNABELLE: CREATION – ANNABELLE 2
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:45, 00:15)
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:15, 19:30 ΣΑΒ : 15:00, 17:15, 19:30 ΚΥΡ : 12:45, 15:00, 17:15, 19:30)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL – “?πιστροφή Eurobank”)
DUNKIRK – ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:00, 21:15, 23:30)
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ – THE SON OF BIGFOOT
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:00 ΣΑΒ : 14:45, 17:00 ΚΥΡ : 12:30, 14:45, 17:00)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 8  (COSMOTE)
AMERICAN MADE
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:10, 20:30, 23:00)
ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ – THE BOSS BABY
(Ώρες προβολών: ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:45, 16:10)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 9  (GOLD CLASS)
AMERICAN MADE
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:15)
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:45, 20:00 ΠΑΡ : 17:00 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:00, 15:30, 17:45, 20:00)
ΑΠΟΛΛΩΝ  (ΘΕΡΙΝΟΣ)
ΕΝΑ ΕΝΩΜΕΝΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ – A UNITED KINGDOM
(Ώρες προβολών: 20.00, Δευτέρα καμία προβολή)
ΑΥΡΑ  (ΘΕΡΙΝΟΣ)
ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ – SOLE A CATINELLE
(Ώρες προβολών: 21:00)
ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ – WIND RIVER
(Ώρες προβολών: 23.00)
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝ/ΦΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ – ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝ/ΦΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΕΥΟΣΜΟΥ
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Παρασκευή – Κυριακή 18.00)
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 (3D)
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σάββατο – Κυριακή 20.00)
ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 – CARS 3
(Ώρες προβολών: Κυριακή 11.30 και 15.45)
DUNKIRK – ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ
(Ώρες προβολών: Σάββατο-Κυριακή 21.45)
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝ/ΦΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΣΥΚΕΩΝ  (
)
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Παρασκευή – Κυριακή 18.30)
ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 – CARS 3
(Ώρες προβολών: Σάββατο 16.15, Κυριακή 11.30 και 16.15)
DUNKIRK – ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ
(Ώρες προβολών: Παρασκευή – Κυριακή 21.00)
ΕΛΛΗΝΙΣ  (ΘΕΡΙΝΟΣ)
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Πέμπτη, Παρασκευή, Κυριακή 19.45)
ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΑΙ ΑΜΠΝΤΟΥΛ – VICTORIA AND ABDUL
(Ώρες προβολών: Πέμπτη, Παρασκευή, Κυριακή 21.15 , Δευτέρα Τρίτη, Τετάρτη 21.00, Σάββατο καμία προβολή)
AMERICAN MADE
(Ώρες προβολών: Πέμπτη, Παρασκευή, Κυριακή 23.15 , Δευτέρα Τρίτη, Τετάρτη 23.00, Σάββατο καμία προβολή)
ΘΕΡΙΝΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ –   (
)
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Πεμπτη – Τετάρτη 19.45)
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3
(Ώρες προβολών: Πεμπτη – Τετάρτη 21.30)
ΝΑΤΑΛΙ  (ΘΕΡΙΝΟΣ)
ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ – WIND RIVER
(Ώρες προβολών: 22.45)
ΣΙΝΕ ΠΑΝΟΡΑΜΑ  (ΘΕΡΙΝΟΣ)
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ώρα προβολής: 19:45 (μέχρι και Κυριακή 17/9))
ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΑΙ ΑΜΠΝΤΟΥΛ – VICTORIA AND ABDUL
(Ώρες προβολών: 21:15 (από Δευτέρα 18/9 στις 20:30))
ΣΙΝΕ ΠΥΛΑΙΑ  (ΘΕΡΙΝΟΣ)
AMERICAN MADE
(Ώρες προβολών: 20:30)
DUNKIRK – ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ
(Ώρες προβολών: 22:30)
ΣΙΝΕ ΤΖΕΝΗ ΚΑΡΕΖΗ  (ΘΕΡΙΝΟΣ)
ΕΞΟΔΟΣ 1826
(Ώρες προβολών: Πέμπτη εως Κυριακή 20.30)
ΦΑΡΓΚΑΝΗ  (DOLBY STEREO S.R.)
ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΣΤΟΝ ΔΗΜΑΡΧΟ – L’ORA LEGALE
(Ώρες προβολών: 20.00)

Μοίρασε το άρθρο!