Το νέο Διοικητικό Συμβούλιο του ΕΕΘ με τον αριθμό ψήφων του κάθε συμβούλου

Το νέο Διοικητικό Συμβούλιο
Μετά την ανακοίνωση των επίσημων αποτελεσμάτων αλλά και την δήλωση των επικεφαλής των συνδυασμών για την έδρα της προτίμησης τους, στο νέο 51μελές ΔΣ, εκλέγονται οι εξής:
1.ΤΜΗΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ
ΙΣΧΥΡΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ

1                 ΖΟΡΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                    ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ

2 ΣΥΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 133
3 ΙΑΚΩΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 127
4 ΘΕΟΤΟΚΗΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 116
5 ΚΕΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 92
6 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 87
7 ΚΟΥΖΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 77
8 ΠΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 76
9 ΡΟΝΤΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 76
10 ΜΟΥΛΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 71
11 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 67
12 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΕΥΛΑΜΠΙΟΣ 63
13 ΜΠΛΙΟΥΜΗ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ 63

ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ

1                 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                      ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ

2 ΠΑΝΤΑΛΕΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 171
3 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 93
4 ΜΠΟΥΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 91
5 ΓΑΒΑΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 56
6 ΤΕΡΖΙΔΗΣ-ΚΙΡΑΜΠΑΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 41

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΤΙΜΟΝΟΠΩΛΙΑΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΙΚΡΩΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  1. ΓΙΟΒΑΝΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ                          ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ

Αναπληρωματικοί σύμβουλοι στο τμήμα επαγγελματιών εκλέγονται,
οι κάτωθι :

ΙΣΧΥΡΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ

1 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 56
2 ΜΑΣΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 51
3 ΚΡΙΤΣΙΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 51
4 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 46
5 ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 46
6 ΓΚΟΥΛΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 44
7 ΓΚΟΥΡΒΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 43

ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ

1 ΝΑΓΚΟΛΟΥΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 39
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 37
3 ΤΣΕΡΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΤΙΜΟΝΟΠΩΛΙΑΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΙΚΡΩΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1 ΠΑΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

ΙΣΧΥΡΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ
1 ΗΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 183
2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ-ΓΡΑΝΟΥΖΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 176
3 ΛΑΣΚΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 160
4 ΚΟΥΛΟΥΤΜΠΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 158
5 ΜΕΡΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 155
6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 153
7 ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 139
8 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 138
9 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ 135
10 ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 130
11 ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 122
12 ΚΛΙΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 117
13 ΠΟΥΛΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 114
14 ΣΙΩΧΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 112
15 ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 107
16 ΜΠΑΣΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 101
17 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 100
18 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 98
19 ΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96
20 ΚΑΡΑΤΕΝΙΖΗ ΜΑΡΙΑ 91
21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 90

ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 239
2 ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 199
3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 163
4 ΝΑΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 127
5 ΣΙΩΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 104
6 ΤΣΑΙΡΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 83
7 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 79
8 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΩΜΑΣ 72
9 ΤΖΑΜΠΑΖΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 72
10 ΒΑΚΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 71

Αναπληρωματικοί σύμβουλοι στο τμήμα υπηρεσιών εκλέγονται,
οι κάτωθι :

ΙΣΧΥΡΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ

1 ΑΙΒΑΖΙΔΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 89
2 ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 88
3 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 86
4 ΤΣΕΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 85
5 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 83
6 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 81
7 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 81
8 ΖΟΡΠΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 72
9 ΜΠΑΜΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 69
10 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 67
11 ΕΠΙΤΡΟΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 66

ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ

1 ΤΕΛΙΟΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 71
2 ΤΕΜΕΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 65
3 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ 64
4 ΙΟΡΔΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 58
5 ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ 50

Μοίρασε το άρθρο!