Οι ταινίες που παίζονται αυτή την εβδομάδα στους κινηματογράφους της Θεσσαλονίκης. Ώρες προβολών, αίθουσες.

Για τους περισσότερους ο κινηματογράφος είναι μια μορφή διασκέδασης, μια ευκαιρία να ξεφύγει κανείς από τα προβλήματα της καθημερινότητας, περνώντας δύο ώρες ξεγνοιασιάς μέσα στο καταφύγιο της σκοτεινής αίθουσας. Αυτή η απόδραση από την καθημερινότητα είναι αναγκαία για τον θεατή, που ζητά να ταξιδέψει σε άλλους τόπους και να γνωρίσει άλλους ανθρώπους πιο γενναίους, πιο αστείους, πιο χαζούς, πιο ερωτευμένους, πιο κατατρεγμένους, πιο κακούς από τον ίδιο. Μέσα από τις περιπέτειες και τα παθήματα των ηρώων στην οθόνη, ο θεατής συμπάσχει και συνήθως αποχωρεί από την ταινία ικανοποιημένος. 

 

Πρόγραμμα Κινηματογράφου  
CINEPLEXX ONE SALONICA – Αίθουσα 1  (REAL D 3D – DOLBY DIGITAL – 4K )
ΠΑΝΤΙΝΓΚΤΟΝ 2 – PADDINGTON 2
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σαβ-Κυρ: 11:45, 14:15)
JUMANJI: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 16:50, 19:10, 21:40)
CINEPLEXX ONE SALONICA – Αίθουσα 2  (REAL D 3D – DOLBY DIGITAL – 2K)
ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ – FERDINAND
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Πεμ-Τετ: 17:30 Σαβ-Κυρ: 12:40, 15:00, 17:30)
Ο ΕΠΙΒΑΤΗΣ – THE COMMUTER
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 19:40, 22:00)
CINEPLEXX ONE SALONICA – Αίθουσα 3  (REAL D 3D – DOLBY DIGITAL – 2K)
COCO: ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΤΟΥ ΔΑΝΤΗ – ΜΙΑ ΣΥΝΤΟΜΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Πεμ-Τετ: 17:15 Σαβ-Κυρ: 12:15, 17:15)
COCO: ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΤΟΥ ΔΑΝΤΗ – ΜΙΑ ΣΥΝΤΟΜΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Πεμ-Τετ: 19:50, 22:15 Σαβ-Κυρ: 14:45, 19:50, 22:15)
CINEPLEXX ONE SALONICA – Αίθουσα 4  (REAL D 3D – DOLBY DIGITAL – 2K)
COCO: ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΤΟΥ ΔΑΝΤΗ – ΜΙΑ ΣΥΝΤΟΜΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σαβ-Κυρ: 13:20, 16:00, 18:45)
THE GREATEST SHOWMAN
(Ώρες προβολών: Πεμ-Παρ&Δευ-Τετ: 19:00)
ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΨΥΧΗ: ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΛΕΙΔΙ – INSIDIOUS: THE LAST KEY
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 21:15, 23:15)
CINEPLEXX ONE SALONICA – Αίθουσα 5  (2K, Real D 3D, Dolby Digital)
ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ & ΣΙΑ – CHRISTMAS & CO
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σαβ-Κυρ: 12:50)
STAR WARS: ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ JEDI (3D)
(Ώρες προβολών: Σαβ-Κυρ: 15:10)
ΤΖΑΜΑΪΚΑ – JAMAICA
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 18:00)
MOLLY’S GAME
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 20:00)
STAR WARS: ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ JEDI
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 22:50)
CINEPLEXX ONE SALONICA – Αίθουσα 6  (2K, Real D 3D, Dolby Digital)
JUMANJI: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 17:50, 20:20 Σαβ-Κυρ: 13:00, 15:30, 17:50, 20:20)
ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ – DOWNSIZING
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 22:40)
CINEPLEXX ONE SALONICA – Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL SURROUND D.T.S.)
ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ – FERDINAND
(αΏρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σαβ-Κυρ: 11:30, 13:50, 18:30)
Ο ΕΠΙΒΑΤΗΣ – THE COMMUTER
(Ώρες προβολών: Πεμ-Παρ&Δευ-Τετ: 18:30 Σαβ-Κυρ: 16:20)
THE POST: ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΑ
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 20:40, 23:00)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 1  (DOLBY DIGITAL EX D.T.S. – 4K)
JUMANJI: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.30, 22.00 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.50 ΚΥΡ: και 11.50, 14.20)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 10  (DOLBY DIGITAL D.T.S. – 4K)
ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ & ΣΙΑ – CHRISTMAS & CO
(Ώρες προβολών: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.40 ΚΥΡ: και 12.10, 14.30)
THE POST: ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΑ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.00, 21.30)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 11  (DOLBY DIGITAL EX D.T.S. – 4K)
THE POST: ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΑ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.30, 20.00, 22.30 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 15.00 ΚΥΡ: και 12.30)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 2  (DOLBY DIGITAL D.T.S. – 4K)
ΠΑΝΤΙΝΓΚΤΟΝ 2 – PADDINGTON 2
(Ώρες προβολών: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.30 ΚΥΡ: και 12.00, 14.10)
Ο ΕΠΙΒΑΤΗΣ – THE COMMUTER
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.50, 21.00, 23.15)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 3  (DOLBY DIGITAL D.T.S. – 4K)
JUMANJI: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.00, 20.30, 23.00 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 15.30 ΚΥΡ: και 13.00)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 4  (DOLBY DIGITAL D.T.S. – 4K)
COCO: ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΤΟΥ ΔΑΝΤΗ – ΜΙΑ ΣΥΝΤΟΜΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.40 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.20 ΚΥΡ: και 11.40, 14.00)
ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΨΥΧΗ: ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΛΕΙΔΙ – INSIDIOUS: THE LAST KEY
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.15, 23.30)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 5  (DOLBY DIGITAL D.T.S. – 4K)
ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ & ΣΙΑ – CHRISTMAS & CO
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 15.50 ΚΥΡ: και 11.30, 13.40)
WONDER WHEEL
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.10)
ΘΑΥΜΑ – WONDER
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.20)
ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ – ALL THE MONEY IN THE WORLD
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.50)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 6  (DOLBY DIGITAL D.T.S. – 4K)
COCO: ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΤΟΥ ΔΑΝΤΗ – ΜΙΑ ΣΥΝΤΟΜΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.20 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 15.00 ΚΥΡ: και 12.40)
ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.40)
STAR WARS: ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ JEDI
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.10)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL D.T.S.)
ΠΑΝΤΙΝΓΚΤΟΝ 2 – PADDINGTON 2
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.50 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 15.40 ΚΥΡ: και 13.30)
THE GREATEST SHOWMAN
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.10)
THE BACHELOR 2
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.20)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 8  (DOLBY DIGITAL D.T.S. – 4K)
ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ – FERDINAND
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.20 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 17.00 ΚΥΡ: και 12.20, 14.40)
ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ – MURDER ON THE ORIENT EXPRESS
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.40)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 9  (DOLBY SRD – 4K)
ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ – FERDINAND
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.20 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.00 ΚΥΡ: και 13.20)
MOLLY’S GAME
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.40, 23.30)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 1  (D.T.S. DOLBY DIGITAL JBL 5000)
Ο ΕΠΙΒΑΤΗΣ – THE COMMUTER
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.00, 20.30, 23.00)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 2  (DOLBY)
STAR WARS: ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ JEDI
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.00 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.00)
THE POST: ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΑ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.00)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 3  (DOLBY DIGITAL)
ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ & ΣΙΑ – CHRISTMAS & CO
(Ώρες προβολών: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.20)
JUMANJI: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.30)
ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΨΥΧΗ: ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΛΕΙΔΙ – INSIDIOUS: THE LAST KEY
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.00, 23.15)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 4  (DOLBY DIGITAL)
ΠΑΝΤΙΝΓΚΤΟΝ 2 – PADDINGTON 2
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.20)
THE GREATEST SHOWMAN
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.30)
ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΨΥΧΗ: ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΛΕΙΔΙ – INSIDIOUS: THE LAST KEY
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.15)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 5  (D.T.S. DOLBY DIGITAL JBL 5000)
JUMANJI: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00, 22.30)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 6  (DOLBY DIGITAL)
ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ – FERDINAND
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.00)
ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ – ALL THE MONEY IN THE WORLD
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ: 20.15)
MOLLY’S GAME
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 23.00)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL)
ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ – FERDINAND
(Ώρες προβολών: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.20)
Ο ΕΠΙΒΑΤΗΣ – THE COMMUTER
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.40, 21.00, 23.20)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 8  (DOLBY DIGITAL)
COCO: ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΤΟΥ ΔΑΝΤΗ – ΜΙΑ ΣΥΝΤΟΜΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.10)
THE BACHELOR 2
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.30, 20.50, 23.10)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 1  (D.T.S. Sound)
MOLLY’S GAME
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:45, 23:40)
STAR WARS: ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ JEDI
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 17:30)
ΠΑΝΤΙΝΓΚΤΟΝ 2 – PADDINGTON 2
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ : 15:15 ΚΥΡ : 12:45, 15:15)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 10  (DIGITAL D.T.S. SOUND GOLD CLASS)
THE POST: ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΑ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:30)
Ο ΕΠΙΒΑΤΗΣ – THE COMMUTER
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 23:00)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 2  (DOLBY DIGITAL)
COCO: ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΤΟΥ ΔΑΝΤΗ – ΜΙΑ ΣΥΝΤΟΜΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ : 15:00 ΚΥΡ : 12:20, 15:00)
THE BACHELOR 2
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:30)
THE POST: ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΑ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 23:00)
ΘΑΥΜΑ – WONDER
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:00)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 3  (DOLBY DIGITAL)
STAR WARS: ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ JEDI
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:50)
DESPICABLE ME 3 – ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΚΥΡ : 12:00)
ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΨΥΧΗ: ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΛΕΙΔΙ – INSIDIOUS: THE LAST KEY
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:00, 00:20)
ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ – FERDINAND
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:10, 16:30)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 4  (DOLBY DIGITAL – COSMOTE)
JUMANJI: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:30, 21:10, 23:40)
STAR WARS: ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ JEDI
(Ώρες προβολών: ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:20)
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ – THE SON OF BIGFOOT 
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:15)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 5  (DOLBY DIGITAL)
Ο ΕΠΙΒΑΤΗΣ – THE COMMUTER
(DOLBY ATMOS – Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:10, 22:30)
ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ – FERDINAND
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:50 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:00, 15:30, 17:50)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 6  (MAX SCREEN DIGITAL SOUND D.T.S. – COSMOTE)
JUMANJI: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ
(Ώρες προβολών: ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:30, 16:15)
Ο ΕΠΙΒΑΤΗΣ – THE COMMUTER
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:00, 21:30, 00:00)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL – “?πιστροφή Eurobank”)
COCO: ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΤΟΥ ΔΑΝΤΗ – ΜΙΑ ΣΥΝΤΟΜΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:10, 17:10)
THE POST: ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΑ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:50, 22:20)
ΝΑΝΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ – GNOME ALONE
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΚΥΡ : 12:10)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 8  (COSMOTE)
COCO: ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΤΟΥ ΔΑΝΤΗ – ΜΙΑ ΣΥΝΤΟΜΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:10, 16:00)
THE BACHELOR 2
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:15, 21:45, 00:10)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 9  (GOLD CLASS)
JUMANJI: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:40)
ΠΑΝΤΙΝΓΚΤΟΝ 2 – PADDINGTON 2
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:45)
ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ – FERDINAND
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 17:20, 20:00)
ΒΑΚΟΥΡΑ – Αίθουσα 1  ()
ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ – FERDINAND
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Κυριακή 10.45)
STAR WARS: ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ JEDI
(Ώρες προβολών: Κυριακή 12.30)
THE POST: ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΑ
(Ώρες προβολών: 18.15 – 20.30 – 22.30, Δευτέρα 19.00)
ΒΑΚΟΥΡΑ – Αίθουσα 2  ()
COCO: ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΤΟΥ ΔΑΝΤΗ – ΜΙΑ ΣΥΝΤΟΜΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Κυριακή 11.30)
ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
(Ώρες προβολών: 18.00)
ΤΖΑΜΑΪΚΑ – JAMAICA
(Ώρες προβολών: 20.00)
ΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ – THE SQUARE
(Ώρες προβολών: 21.45)
ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ  ()
COCO: ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΤΟΥ ΔΑΝΤΗ – ΜΙΑ ΣΥΝΤΟΜΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Κυριακή 14.15)
ΤΖΑΜΑΪΚΑ – JAMAICA
(Ώρες προβολών: Πέμπτη έως Σάββατο 16.15, Κυριακή έως Τετάρτη 18.15)
ΘΑΥΜΑ – WONDER
(Ώρες προβολών: Πέμπτη έως Σάββατο 18.00, Κυριακή έως Τετάρτη 16.15)
MOLLY’S GAME
(Ώρες προβολών: 22.05)
ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ – WONDERSTRUCK
(Ώρες προβολών: 20.00)
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΝ  (DOLBY STEREO)
Ο ΔΙΠΛΟΣ ΕΡΑΣΤΗΣ – L’AMANT DOUBLE
(Ώρες προβολών: 20.30 – 22.30)
ΤΟ ΠΑΡΤΥ – THE PARTY
(Ώρες προβολών: 19.00)
ΦΑΡΓΚΑΝΗ  (DOLBY STEREO S.R.)
ΘΑΥΜΑ – WONDER
(Ώρες προβολών: 17.15)
ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ – DOWNSIZING
(Ώρες προβολών: 19.15)
Ο ΕΠΙΒΑΤΗΣ – THE COMMUTER
(Ώρες προβολών: 23.30, Παρασκευή και Σάββατο καμία προβολή)
Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ – ON BODY AND SOUL
(Ώρες προβολών: 21.30)
ΚΑΪΡΟ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΙΚΟ – THE NILE HILTON INCIDENT
(Ώρες προβολών: Παρασκευή και Σάββατο 23.30)

Μοίρασε το άρθρο!