Οι ταινίες που παίζονται αυτή την εβδομάδα στους κινηματογράφους της Θεσσαλονίκης. Ώρες προβολών, αίθουσες.

Για τους περισσότερους ο κινηματογράφος είναι μια μορφή διασκέδασης, μια ευκαιρία να ξεφύγει κανείς από τα προβλήματα της καθημερινότητας, περνώντας δύο ώρες ξεγνοιασιάς μέσα στο καταφύγιο της σκοτεινής αίθουσας. Αυτή η απόδραση από την καθημερινότητα είναι αναγκαία για τον θεατή, που ζητά να ταξιδέψει σε άλλους τόπους και να γνωρίσει άλλους ανθρώπους πιο γενναίους, πιο αστείους, πιο χαζούς, πιο ερωτευμένους, πιο κατατρεγμένους, πιο κακούς από τον ίδιο. Μέσα από τις περιπέτειες και τα παθήματα των ηρώων στην οθόνη, ο θεατής συμπάσχει και συνήθως αποχωρεί από την ταινία ικανοποιημένος.

Πρόγραμμα Κινηματογράφου  
CINEPLEXX ONE SALONICA – Αίθουσα 1  (REAL D 3D – DOLBY DIGITAL – 4K )
ΓΑΤΟ…ΣΥΜΜΟΡΙΑ: Η ΑΡΧΗ! – TOP CAT BEGINS
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σαβ-Κυρ: 11:40)
50 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ: ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ – 50 SHADES OF GREY: FREED
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 18:00, 20:30, 22:45 Σαβ-Κυρ: 13:30, 15:50, 18:00, 20:30, 22:45)
CINEPLEXX ONE SALONICA – Αίθουσα 2  (REAL D 3D – DOLBY DIGITAL – 2K)
50 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ: ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ – 50 SHADES OF GREY: FREED
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 16:50, 19:20, 21:30 Σαβ: 12:00, 14:40, 16:50, 19:20, 21:30 Κυρ: 12:00, 16:50, 19:20, 21:30)
CINEPLEXX ONE SALONICA – Αίθουσα 3  (REAL D 3D – DOLBY DIGITAL – 2K)
ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ – FERDINAND
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σαβ-Κυρ: 11:50, 14:00, 16:30, 18:40)
3 ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΠΙΝΓΚ ΣΤΟ ΜΙΖΟΥΡΙ
(Ώρες προβολών: Πεμ-Παρ&Δευ-Τετ: 18:40)
ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΦΟΝΩΝ – THE LIMEHOUSE GOLEM
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 21:00, 23:10)
CINEPLEXX ONE SALONICA – Αίθουσα 4  (REAL D 3D – DOLBY DIGITAL – 2K)
ΓΑΤΟ…ΣΥΜΜΟΡΙΑ: Η ΑΡΧΗ! – TOP CAT BEGINS
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σαβ-Κυρ: 13:20)
Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ – EARLY MAN
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Πεμ-Τετ: 17:10 Σαβ-Κυρ: 11:30, 15:10, 17:10)
MAZE RUNNER: THE DEATH CURE – Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ: Η ΤΕΛΙΚΗ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 19:00, 21:45)
CINEPLEXX ONE SALONICA – Αίθουσα 5  (2K, Real D 3D, Dolby Digital)
1968
(Ώρες προβολών: Σαβ-Κυρ: 15:20)
3 ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΠΙΝΓΚ ΣΤΟ ΜΙΖΟΥΡΙ
(Ώρες προβολών: Σαβ-Κυρ: 17:20)
ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ – FERDINAND
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Πεμ-Παρ&Δευ-Τετ: 17:20 Σαβ-Κυρ: 13:00)
JUMANJI: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 19:40)
Η ΛΗΣΤΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ – DEN OF THIEVES
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 22:00)
CINEPLEXX ONE SALONICA – Αίθουσα 6  (2K, Real D 3D, Dolby Digital)
Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ – EARLY MAN
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σαβ-Κυρ: 12:30, 14:20, 16:15, 18:20)
1968
(Ώρες προβολών: Πεμ-Παρ&Δευ-Τετ: 18:20)
ΑΟΡΑΤΗ ΚΛΩΣΤΗ – PHANTOM THREAD
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 20:15)
Ο ΑΝΔΡΑΣ ΠΟΥ ΕΡΙΞΕ ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΟΙΚΟ – MARK FELT: THE MAN WHO BROUGHT DOWN THE WHITE HOUSE
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 22:50)
CINEPLEXX ONE SALONICA – Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL SURROUND D.T.S.)
COCO: ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΤΟΥ ΔΑΝΤΗ – ΜΙΑ ΣΥΝΤΟΜΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 17:30 Σαβ-Κυρ: 12:10, 15:00, 17:30)
THE BACHELOR 2
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 20:00)
Η ΠΙΟ ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΩΡΑ – THE DARKEST HOUR
(Ώρες προβολών: Πεμ-Τετ: 22:20)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 1  (DOLBY DIGITAL EX D.T.S. – 4K)
50 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ: ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ – 50 SHADES OF GREY: FREED
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.40, 20.00, 22.20 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 15.10)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 10  (DOLBY DIGITAL D.T.S. – 4K)
Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ – EARLY MAN
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.00, 19.00 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 15.00 ΚΥΡ: και 11.00, 13.00)
50 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ: ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ – 50 SHADES OF GREY: FREED
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.00, 23.20)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 11  (DOLBY DIGITAL EX D.T.S. – 4K)
50 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ: ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ – 50 SHADES OF GREY: FREED
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.20, 21.40 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.40)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 2  (DOLBY DIGITAL D.T.S. – 4K)
ΠΑΝΤΙΝΓΚΤΟΝ 2 – PADDINGTON 2
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.30 ΚΥΡ: και 11.10, 13.20)
ΑΟΡΑΤΗ ΚΛΩΣΤΗ – PHANTOM THREAD
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.40, 21.20)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 3  (DOLBY DIGITAL D.T.S. – 4K)
Ο ΑΝΔΡΑΣ ΠΟΥ ΕΡΙΞΕ ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΟΙΚΟ – MARK FELT: THE MAN WHO BROUGHT DOWN THE WHITE HOUSE
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.30)
ΑΟΡΑΤΗ ΚΛΩΣΤΗ – PHANTOM THREAD
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.50, 22.30 ΚΥΡ: και 14.50)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 4  (DOLBY DIGITAL D.T.S. – 4K)
Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ – EARLY MAN
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.00 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.00 ΚΥΡ: και 12.00, 14.00)
THE POST: ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΑ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.10, 22.40)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 5  (DOLBY DIGITAL D.T.S. – 4K)
COCO: ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΤΟΥ ΔΑΝΤΗ – ΜΙΑ ΣΥΝΤΟΜΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.50 ΚΥΡ: και 12.10, 14.30)
Η ΠΙΟ ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΩΡΑ – THE DARKEST HOUR
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.10, 21.50)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 6  (DOLBY DIGITAL D.T.S. – 4K)
ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ – FERDINAND
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.30 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.10 ΚΥΡ: και 11.30, 13.50)
Η ΛΗΣΤΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ – DEN OF THIEVES
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 23.00)
1968
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.50)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL D.T.S.)
ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ – FERDINAND
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.10 ΚΥΡ: και 12.20, 14.40)
3 ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΠΙΝΓΚ ΣΤΟ ΜΙΖΟΥΡΙ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.30, 22.00)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 8  (DOLBY DIGITAL D.T.S. – 4K)
ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ – FILM STARS DON’T DIE IN LIVERPOOL
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.40, 22.10 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 17.20 ΚΥΡ: και 12.30, 14.50)
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – Αίθουσα 9  (DOLBY SRD – 4K)
ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΦΟΝΩΝ – THE LIMEHOUSE GOLEM
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.10, 20.30, 22.50 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 15.50 ΚΥΡ: και 13.30)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 1  (D.T.S. DOLBY DIGITAL JBL 5000)
Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ – EARLY MAN
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.00)
3 ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΠΙΝΓΚ ΣΤΟ ΜΙΖΟΥΡΙ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.00)
50 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ: ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ – 50 SHADES OF GREY: FREED
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.30)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 2  (DOLBY)
ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ – FERDINAND
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.00)
ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΦΟΝΩΝ – THE LIMEHOUSE GOLEM
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.10, 22.30)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 3  (DOLBY DIGITAL)
MAZE RUNNER: THE DEATH CURE – Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ: Η ΤΕΛΙΚΗ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.30, 20.20, 23.10)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 4  (DOLBY DIGITAL)
ΑΟΡΑΤΗ ΚΛΩΣΤΗ – PHANTOM THREAD
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.20, 20.00)
50 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ: ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ – 50 SHADES OF GREY: FREED
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.40)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 5  (D.T.S. DOLBY DIGITAL JBL 5000)
COCO: ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΤΟΥ ΔΑΝΤΗ – ΜΙΑ ΣΥΝΤΟΜΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.10)
50 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ: ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ – 50 SHADES OF GREY: FREED
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.30, 21.00)
Ο ΑΝΔΡΑΣ ΠΟΥ ΕΡΙΞΕ ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΟΙΚΟ – MARK FELT: THE MAN WHO BROUGHT DOWN THE WHITE HOUSE
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 23.20)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 6  (DOLBY DIGITAL)
Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ – EARLY MAN
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.20 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.20)
THE POST: ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΑ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.30)
50 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ: ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ – 50 SHADES OF GREY: FREED
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 23.10)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL)
ΠΑΝΤΙΝΓΚΤΟΝ 2 – PADDINGTON 2
(Ώρες προβολών: ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.10)
50 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ: ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ – 50 SHADES OF GREY: FREED
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.15, 22.00)
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ – Αίθουσα 8  (DOLBY DIGITAL)
50 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ: ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ – 50 SHADES OF GREY: FREED
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.40, 20.00)
Η ΛΗΣΤΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ – DEN OF THIEVES
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.30)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 1  (D.T.S. Sound)
1968
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:00)
COCO: ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΤΟΥ ΔΑΝΤΗ – ΜΙΑ ΣΥΝΤΟΜΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
(Ώρες προβολών: ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:20)
Ο ΑΝΔΡΑΣ ΠΟΥ ΕΡΙΞΕ ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΟΙΚΟ – MARK FELT: THE MAN WHO BROUGHT DOWN THE WHITE HOUSE
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΡΙ : 21:10, 23:30 ΤΕΤ : 21:10)
50 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ: ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ – 50 SHADES OF GREY: FREED
(Ώρες προβολών: ΤΕΤ : 23:30)
ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ – FERDINAND
(Ώρες προβολών: ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:00)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 10  (DIGITAL D.T.S. SOUND GOLD CLASS)
50 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ: ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ – 50 SHADES OF GREY: FREED
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:00, 23:20)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 2  (DOLBY DIGITAL)
COCO: ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΤΟΥ ΔΑΝΤΗ – ΜΙΑ ΣΥΝΤΟΜΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:20 ΣΑΒ : 15:00, 17:20 ΚΥΡ : 12:45, 15:00, 17:20)
ΑΟΡΑΤΗ ΚΛΩΣΤΗ – PHANTOM THREAD
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:10)
Ο ΕΠΙΒΑΤΗΣ – THE COMMUTER
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:50)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 3  (DOLBY DIGITAL)
Η ΠΙΟ ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΩΡΑ – THE DARKEST HOUR
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:10)
Ο ΕΠΙΒΑΤΗΣ – THE COMMUTER
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΡΙ : 22:45)
50 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ: ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ – 50 SHADES OF GREY: FREED
(Ώρες προβολών: ΤΕΤ : 22:45)
ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ – FERDINAND
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:50 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:00, 15:20, 17:50)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 4  (DOLBY DIGITAL – COSMOTE)
JUMANJI: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ
(Ώρες προβολών: ΣΑΒ : 15:10 ΚΥΡ : 12:10, 15:10)
50 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ: ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ – 50 SHADES OF GREY: FREED
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 17:40, 20:00, 22:20)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 5  (DOLBY DIGITAL)
Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ – EARLY MAN
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:30 ΣΑΒ : 14:30, 16:30, 18:30 ΚΥΡ : 12:30, 14:30, 16:30, 18:30)
50 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ: ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ – 50 SHADES OF GREY: FREED
(DOLBY ATMOS – Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:40, 23:00)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 6  (MAX SCREEN DIGITAL SOUND D.T.S. – COSMOTE)
50 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ: ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ – 50 SHADES OF GREY: FREED
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:50, 21:30, 00:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:00, 18:50, 21:30, 00:10)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 7  (DOLBY DIGITAL – “?πιστροφή Eurobank”)
JUMANJI: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ
(Ώρες προβολών: ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:10, 16:40)
MAZE RUNNER: THE DEATH CURE – Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ: Η ΤΕΛΙΚΗ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:10, 22:00)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 8  (COSMOTE)
Η ΛΗΣΤΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ – DEN OF THIEVES
(Ώρςε προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:40, 22:30)
Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ – EARLY MAN
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:30, 15:30, 17:30)
VILLAGE CENTER – Mediterranean Cosmos – Αίθουσα 9  (GOLD CLASS)
JUMANJI: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:00)
Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ – EARLY MAN
(Ώρες προβολών: ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 17:00, 19:40)
ΠΑΝΤΙΝΓΚΤΟΝ 2 – PADDINGTON 2
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:30)
ΒΑΚΟΥΡΑ – Αίθουσα 1  ()
Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ – EARLY MAN
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σάββατο 16.15, Κυριακή 11.00 – 16.15)
ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ – FERDINAND
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμενο: : Κυριακή 12.30)
1968
(Ώρες προβολών: 17.45, Δευτέρα και Τετάρτη καμία προβολή)
3 ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΠΙΝΓΚ ΣΤΟ ΜΙΖΟΥΡΙ
(Ώρες προβολών: 19.30 – 21.30, Δευτέρα και Τετάρτη 19.00)
ΒΑΚΟΥΡΑ – Αίθουσα 2  ()
COCO: ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΤΟΥ ΔΑΝΤΗ – ΜΙΑ ΣΥΝΤΟΜΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Κυριακή 11.30)
ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ – FILM STARS DON’T DIE IN LIVERPOOL
(Ώρες προβολών: 18.00 – 19.45)
THE POST: ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΑ
(Ώρες προβολών: 21.45)
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝ/ΦΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ – ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝ/ΦΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΕΥΟΣΜΟΥ
ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ – FERDINAND
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Σάββατο 15.30 – Κυριακή 11.30)
ΓΑΤΟ…ΣΥΜΜΟΡΙΑ: Η ΑΡΧΗ! – TOP CAT BEGINS
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Κυριακή 15.30)
Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ – EARLY MAN
(Ώρες προβολών μεταγλωττισμένο: Παρασκευή – Κυριακή 17.30)
ΤΖΑΜΑΪΚΑ – JAMAICA
(Ώρες προβολών: Παρασκευή – Σάββατο 19.30)
ΘΑΥΜΑ – WONDER
(Ώρες προβολών: Κυριακή 19.30)
50 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ: ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ – 50 SHADES OF GREY: FREED
(Ώρες προβολών: Πέμπτη 18.30, 20.30, Παρασκευή – Κυριακή 21.30, 23.15, Δευτέρα-Τετάρτη 19.30 – 21.30)
ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ  ()
ΘΑΥΜΑ – WONDER
(Ώρες προβολών: Κυριακή 16.45)
1968
(Ώρες προβολών: 17.00, Κυριακή καμία προβολή)
ΑΟΡΑΤΗ ΚΛΩΣΤΗ – PHANTOM THREAD
(Ώρες προβολών: 18.50)
50 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ: ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ – 50 SHADES OF GREY: FREED
(Ώρες προβολών: 21.05 – 23.00)
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΝ  (DOLBY STEREO)
MOUNTAIN
(Ώρες προβολών: 17.30)
ΦΑΡΓΚΑΝΗ  (DOLBY STEREO S.R.)
MARIA BY CALLAS: Η ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΑΣ ΕΞΟΜΟΛΟΓΕΙΤΑΙ
(Ώρες προβολών: Κυριακή και Δευτέρα 16.30)
ΑΟΡΑΤΗ ΚΛΩΣΤΗ – PHANTOM THREAD
(Ώρες προβολών: 18.30 – 20.45)
Η ΠΙΟ ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΩΡΑ – THE DARKEST HOUR
(Ώρες προβολών: 23.00)

Μοίρασε το άρθρο!